Porady

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku (ceny z montażem). Co warto wiedzieć?

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku (ceny z montażem). Co warto wiedzieć?

Wybierając drzwi wejściowe do mieszkania, warto zastanowić się, jakie warunki muszą spełniać. Można by pomyśleć, że cena jest głównym czynnikiem podczas wybierania, jednak jest to mylne przekonanie. Cena nie nie powinna być jedynym czynnikiem branym pod uwagę przy porównywaniu drzwi wejściowych do mieszkań. Co należy wziąć pod uwagę przed kupnem? Jakie aspekty techniczne, wizualne i ekonomiczne są ważne? Podpowiadamy w naszym artykule!

  1. Drzwi zewnętrzne nowoczesne
  2. Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku (ceny z montażem)
  3. Drzwi wejściowe – nie liczy się tylko grubość skrzydła

Gdy kupujesz drzwi wejściowe zewnętrzne, zwróć uwagę na ich budowę oraz zastosowane materiały.

Drzwi zewnętrzne nowoczesne

Wybór drzwi to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Co tak naprawdę powinno charakteryzować nowoczesne drzwi zewnętrzne? Co brać pod uwagę przy zakupie? Na nowoczesne drzwi zewnętrzne składa się szereg właściwości, które zapewniają maksymalną wytrzymałość skrzydła drzwiowego przy maksymalnie ergonomicznym zastosowaniu materiałów do ich produkcji oraz zachowaniu modnego wzornictwa. Najpopularniejsze materiały używane do produkcji takich drzwi to:

  • stal;
  • drewno;
  • aluminium.

Najlepszymi drzwiami zewnętrznymi są te spełniające oczekiwania wszystkich domowników. Dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, będą to drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. W przypadku domów energooszczędnych albo pasywnych sprawdzą się skrzydła o właściwych parametrach izolacyjnych. Jeśli interesują Cię wysokiej jakości drzwi wejściowe do mieszkania w bloku (ceny z montażem), skorzystaj z oferty Martom. Producent ten oferuje bogatą ofertę drzwi do mieszkań spełniających wszystkie oczekiwania klientów, zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.
W tym miejscu warto dodać, że w przypadku wolnostojących domów same drzwi antywłamaniowe to za mało, by liczyć na niezawodne zabezpieczenie naszego domu. Złodzieje mogą się dostać do naszego domu także przez np. okno. Konieczne jest więc właściwe zabezpieczenie całej stolarki otworowej domu przy jednoczesnym użyciu systemów monitoringu oraz alarmu. Podobnie sprawa wygląda, gdy mamy drzwi energooszczędne – w pojedynkę nie pomogą nam tej energii zaoszczędzić. Niezbędne jest dostosowanie do tego całej nieruchomości, włącznie z oknami, wentylacją, grubością muru i wieloma innymi rzeczami. Zanim będzie można nazwać dom „energooszczędnym”, trzeba poświęcić sporo czasu i pieniędzy. W przyszłości zaowocuje to jednak zmniejszeniem stałych rachunków za zużycie mediów oraz ochroną środowiska naturalnego.

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku (ceny z montażem)

Drzwi zewnętrzne to wizytówka mieszkania. Oprócz zapewniania bezpieczeństwa powinny po prostu dobrze wyglądać oraz być spójne z wystrojem mieszkania. Każdy z produktów Martom jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Można wybierać spośród drzwi gładkich lub z przetłoczonymi wzorami w stylu tradycyjnym albo nowoczesnym. Dostępne są aplikacje dekoracyjne z nierdzewnej stali albo czarnej. Dostępne są 2 rodzaje wizjerów – tradycyjny optyczny oraz elektroniczny.

Producent Martom oferuje drzwi wejściowe do różnych budynków i pomieszczeń. Dzięki wąskiej specjalizacji producent jest w stanie zaproponować najwyższej jakości produkt z możliwością personalizacji. Zarówno sprzedażą, jak i usługami posprzedażowymi zajmują się Partnerzy Handlowi, u których można kupić drzwi wejściowe. Stąd też nie ma jednego standardowego cennika montażu drzwi. Cena montażu uzależniona jest od zakresu prac, jakie trzeba będzie wykonać.
Producent drzwi zewnętrznych Martom oferuje szczegółowy konfigurator, który pozwala sprawdzić, ile ostatecznie będą kosztować wybrane drzwi zewnętrzne, z podziałem na różne elementy. Budżet zazwyczaj jest ograniczony w jakimś (większym, bądź mniejszym) zakresie, jednak za sprawą osobistej konfiguracji można zastanowić się nad dodaniem każdego elementu z osobna oraz wybraniem bardziej ekonomicznych modeli. Dzięki konfiguratorowi można jeszcze przed zakupem sprawdzić, ile będą kosztować idealnie dostosowane wejściowe drzwi.

Drzwi wejściowe – nie liczy się tylko grubość skrzydła

Oceniając jakość drzwi, nie powinno się skupiać wyłącznie na grubości skrzydła. Najlepszy sposób to obiektywne porównanie parametrów technicznych z badań, które wszyscy producenci mają obowiązek wykonać i udostępnić klientom. Warto również stawiać na renomowanych producentów działających na rynku od wielu lat i cieszących się dużą popularnością oraz uznaniem.
W polskich sklepach przeważnie spotykamy drzwi, których grubość skrzydła ma od 55 do 90 mm. Wybranie między nimi jest już zależne od indywidualnych potrzeb użytkownika i tego, w którym miejscu drzwi będą montowane. Inną grubość będą miały drzwi do domu jednorodzinnego, a inną do mieszkania. Warto poświęcić odpowiednią ilość czasu na wybór drzwi, jeśli chcemy przez wiele lat cieszyć się dobrym zakupem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Similar Posts