Porady

Fototapety Wonderwall – nowoczesny trend

Fototapety Wonderwall – nowoczesny trend

Fototapety Wonderwall to coś więcej niż ładne grafiki naklejane na ściany. Wykonane na flizelinie, profesjonalnie wydrukowane, o wysokiej rozdzielczości — uwydatniają i dodają niepowtarzalnego charakteru przestrzeni. Zapewniają idealną równowagę między formą a funkcjonalnością — dobrze wyglądają, a jednocześnie świetnie sprawdzają się zarówno w środowiskach komercyjnych, jak i mieszkaniowych.

Fototapety na ściany – zalety

Przyjrzyjmy się zatem, jakie są główne zalety fototapet na ścianę? Przede wszystkim już sam ich rozmiar przebija zwykłą grafikę czy obraz i dzięki temu sprawia, że naprawdę się wyróżniają. Przyciągają uwagę, a ich walory estetyczne są niepodważalne. Dzięki fototapetom masz szeroki wybór wzorów, tekstur i obrazów do wyboru, a możliwości są praktycznie nieograniczone.

Kolejną cenną zaletą fototapet Wonderwall jest ich wytrzymałość na wilgoć. Ponieważ są na nią niezwykle odporne, pod ich powierzchnią nie dochodzi do rozwoju pleśni, grzybów czy bakterii. Właściwość ta jest szczególnie cenna w przypadku osób cierpiących na dolegliwości alergiczne.

Tapety Wonderwall – montaż

Choć wydawać by się mogło, że montaż fototapety to nie lada wyzwanie, okazuje się, że wcale nie musi tak być. Wonderwall cechuje nie tylko wytrzymałość, ale także łatwość montażu. Wiele osób zastanawia się, czy jest w stanie położyć fototapetę samodzielnie. Z Wonderwall jest to jak najbardziej możliwe!

Tapetę wykonaną na materiale z flizeliny kładzie się bezpośrednio na pokrytą klejem ścianę. Co istotne, równie szybko i łatwo można ją usunąć bez konieczności namaczania. Wystarczy pociągnąć za jeden z brzegów. Fototapeta Wonderwall odchodzi wówczas ze ściany w całości, nie pozostawiając śladów i zabrudzeń. Jest to niezaprzeczalna zaleta tapet drukowanych na flizelinie.

Fototapety do salonu – jakie wybrać?

Fototapetę na ścianę przykleić można praktycznie w każdym pomieszczeniu – salonie, kuchni, łazience. Zdecydowanie najczęściej jednak wybierana jest do tego pierwszego. Czym zatem kierować się podczas wyboru Wonderwall do salonu? Wszystko zależy od naszego gustu i ogólnej aranżacji pokoju. Do obecnie popularnych wzorów należą te imitujące naturę, np. wzory kwiatowe lub zwierzęce. Więcej na ich temat przeczytasz tutaj Grupamo.pl/fototapety-Wonderwall. Warto jednak pamiętać, że fototapeta to zawsze mocny akcent dekoracyjny i jej wybór powinien być dobrze przemyślany.

Similar Posts