Dom i Ogród

Akcesoria do kuchni Brabantia – które warto mieć w swojej kuchni

Akcesoria do kuchni Brabantia – które warto mieć w swojej kuchni

Brabantia to jedna z największych holenderskich firm, która specjalizuje się w tworzeniu wyposażenia domowego, szczególnie kuchni, łazienek, jak i innych przedmiotów codziennego użytku. Akcesoria te wyróżnia nie tylko ciekawy design, ale i wysoka jakość wykonania, dzięki czemu czas spędzony w kuchni jest znacznie przyjemniejszy. Które z nich warto mieć?

Brabantia – narzędzia i akcesoria kuchenne

W pierwszej kolejności warto zatrzymać się nieco dłużej przy samej firmie. Na rynku działa ona już od stu lat (rok założenia – 1919) i wywodzi się z Holandii, gdzie ma także swoją główną siedzibę. Duże doświadczenie z zakresu produkcji narzędzi i akcesoriów kuchennych, które zyskały popularność na rynku lokalnym, sprawiło, że firma zaczęła eksportować swoje produkty także do innych krajów. Również w Polsce można znaleźć sklepy, gdzie są one dostępne, a Brabantia to światowa marka, której akcesoria do kuchni kupisz na fabrykaform.pl/brabantia. Wśród najpopularniejszych produktów warto wymienić pojemniki na żywność, kosze na śmieci, chlebaki i wiele, wiele innych. Innymi słowy, oferuje wszystko to, co jest niezbędne w każdym domu. Dodatkową zaletą jest także duży nacisk, jaki kładzie się na ekologię.

Pojemniki na żywność firmy Brabantia

Jedną ze specjalności firmy Brabantia jest produkcja pojemników do przechowywania żywności. Mogą być wykonane z różnych materiałów jak szkło, stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne. Ich przeznaczenie także jest dosyć szerokie, dzięki czemu można przechowywać w nich produkty sypkie, jak mąka, kasze, cukier, bułka tarta, ale też być przeznaczone do konkretnych produktów jak ciastka, herbaty, makarony i płatki śniadaniowe. Duże zróżnicowanie widać także w designie – dostępne są pojemniki proste, jednolite (przezroczyste lub zakryte), a także z wzorami i dodatkowymi funkcjami (miarka, podajnik).

Chlebaki Brabantia

Ciekawą grupą akcesoriów kuchennym stanowią także chlebaki, czyli po prostu pojemniki do przechowywania pieczywa. One także są najczęściej wykonane ze stali nierdzewnej bądź tworzywa sztucznego, a ich zróżnicowanie w wyglądzie także jest ciekawe. Mogą to być standardowe pojemniki półokrągłe z odsuwanymi drzwiczkami, a także pojemniki prostokątne z drzwiczkami uchylnymi. Duże zróżnicowanie kolorystyki i wzorów sprawia, że zwykły chlebak może stać się prawdziwą ozdobą niejednej kuchni.

Przybory kuchenne z kolekcji Tasty Colours od Brabantia

Kuchnia to miejsce, gdzie praktyczność zazwyczaj bierze górę nad dekoracyjnością, a wcale tak być nie musi. Przykładem są akcesoria kuchenne z kolekcji Tasty Colours, które zachwycają niebanalnym, intensywnym kolorem wykorzystanym przy tworzeniu jak najbardziej praktycznych przyborów kuchennych. W ten sposób deski do krojenia, łyżki, szpatułki, korkociągi, łopatki, miski, a nawet obieraczki do warzyw nabierają szyku. Stają się nie tylko narzędziami, z których korzysta się na co dzień, ale są też i wspaniałą ozdobą dla kuchni. Tym samym tworzy się niepowtarzalne zestawienie, które może zmienić oblicze tego pomieszczenia na znacznie bardziej kolorowe.

Funkcjonalne kosze na śmieci marki Brabantia

Prawdziwym hitem w przypadku marki Brabantia są kosze na śmieci, często mówi się nawet, że jest ona liderem w produkcji tego typu akcesoriów, które wykorzystywane są nie tylko w kuchni. Posiadają one niezbędne certyfikaty i wykonane są z odpornych materiałów, dzięki czemu mogą służyć długie lata, dodatkowo są łatwe w utrzymaniu w czystości. Do wyboru są kosze na śmieci wolnostojące, pedałowe, jak i takie do zabudowy i montowane na ścianie. Wiele z nich wspomaga także segregację śmieci, co w kuchni może mieć niebagatelne znaczenie. Dodatkowo wyróżniają się ciekawym designem, przez co stanowią też niebanalną ozdobę.

Similar Posts